KİRİŞ BÜYÜSÜ

KİRİŞ BÜYÜSÜ

Kiriş büyüsünün iki farklı amacı vardır. Bunlar her noktada ayrıdır. Hiçbir bağlantıları yoktur fakat ikisi de kiriş büyüsü olarak bilinir. İlki ve en çok bilineninden başlayalım anlatmaya.
Kiriş büyüsünün diğer adı kedi bağırsağı büyüsüdür. Bu büyünün amacı erkeklik bağlamaktır. Kocasının gözü dışarıda olan kadınlar daha çok bu büyüye başvurur. Bu işlemle adamın erkekliği bağlanır. Hiçbir kadına karşı zevk duyamaz. O kişinin başkasıyla cinsel birliktelik kurması imkansız olur. Kiriş büyüsünün yapımında kedi bağırsağı kullanılır. O kişinin ismi söylenerek, okumalar kullanılarak bu bağırsak düğümlenir. Her okuma da bir düğüm atılır. Düğüm işlemi bittikten sonra, karanlık bir yerde bekletilir.

Bekleme süresi bitince de gece vakti derin bir çukur açılarak gömülür. Bu kara büyüler sınıfındadır. Çok etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Tesiri herkesi etkiler. Kime yapılırsa yapılsın sonuca ulaşılır.
Kiriş büyüsünün diğeri ise aşk işlemi için kullanılır. Burada kullanılan malzeme adında olduğu gibi kiriştir. Bu kirişin üstüne aşık edilmek istenen kişilerin bilgileri yazılır. Okumaları yapılır ve toprağa gömülür. Bu da yine çok kuvvetli aşk büyüleri arasındadır. Kiriş toprağa gömülür gömülmez belirtileri başlar. Bu sebeple en hızlı tesir eden aşk büyüsü olarak bilinir.

KİRİŞ BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Kiriş büyüsü yapımı ve uygulanışı dolayısı ile çok zahmet gerektiren bir büyüdür. Sonuca kısa yoldan ulaşmak isteyenler, vakti olmayanlar bu büyüye başvurabilir. Mesela eşiniz boşanma davası açmıştır, bir hafta sonra mahkemeniz vardır, bu yüzden en etkili tesir eden kiriş büyüsünü tercih edersiniz. Kiriş büyüsü yapan medyum sayısı gerçekten Türkiye’de çok azdır. Her hocayım diyen uygulayamaz.

Uyguluyorum dese de sonuç alamazsınız. Kiriş büyüsü yaptıracak kişilerin kişisel bilgileri gerekmektedir. Bunun yanında hazırlanan kirişi yaptıracak kişi gömmelidir. Tam etki alınmak isteniyorsa bu hususlar göz ardı edilmemelidir.
Kiriş büyüsü yapan Hocalar Mardin’de yaşamaktadır. Mardinli Süryaniler ile olan etkileşim ile bu büyünün tüm ilmine sahip olmuşlardır. Bu Mardinli medyumlar arasında da Semih Aktürk öne çıkmaktadır. Kiriş büyüsü yapan hocalar arıyorsanız SemihHocadan yardım alabilirsiniz.

KİRİŞ BÜYÜSÜ” için 43 yorum

 1. arkadaşlar destek olalım birbirimize bu hocaya işlem yaptıran varsa yazsın yorumlara bizlere de fikir olur

 2. Papaz büyüsü yaptırıcam ama çok korkuyorum daha önce yaptıran varmı sormam gereken bazı şeyler var

 3. Selamun aleykum hocam gariban insanlarada yardım edin benim gibi Allah rızası için doğum tarihim 09.03.1971

 4. Bende ak büyü yaptırmak istiyorum günaha girmeden sevdiğimi kendime aşık etmek istiyorum başka çarem kalmadı hocam

 5. Hocam ben beş senedir kaynanamla aynı evde yaşıyorum ve hiç anlaşamıyoruz gitmesi için bir şeyler yapsanız

 6. ben hocamıza bundan 7 ay önce bağlama büyüsü yaptırmıştım çok iyi bir medyum mutlaka hocamla tanışın

 7. Define arıyoruz bize yardım edin hocam bi yerde bulduk sayılır ama tehlikeli cinler koruyor orayı bize bi hoca lazım fotoğrafını atsak o yerin bii bakma şansınız olurmu

 8. ben hocamıza bundan 7 ay önce bağlama büyüsü yaptırmıştım çok iyi bir medyum mutlaka hocamla tanışın

 9. hakkınızda hiç olumsuz yorum yok aksine herkes teşekkür etmiş bende size işlem yaptırmak istiyorum inşallah olumlu sonuç alırsam bende buraya yazıcam hocam hatta her yere yazarım herkese tavsiye ederim yeterki benim işimde çözülsün

 10. Ben aşk büyüsü yaptırdım hocamıza iyiki de yaptırmışım diyorum sayesinde hayallerim gerçek oldu hakkını ödeyemem

 11. Göz bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum sevgilime çok çapkın bıktım hocam bu çapkınlığından

 12. bende işlem yaptırdım bir haftada sonuç aldım kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar

 13. Hocam benim anlamadığım bi şey var koruma muskası kötülükten mi koruyor yoksa sadece cinlerden mi

 14. ben hocamızı tavsiye ederim herkese yıldızname baktı bana gayet de güzel baktı

 15. Allah sizi başımızdan eksik etmesin ne zaman arasam cevap verdiniz ne zaman derdim olsa dermanım oldunuz sağolun hocam

 16. Papaz büyüsü yaptırıcam ama çok korkuyorum daha önce yaptıran varmı sormam gereken bazı şeyler var

 17. Hocam almanyadayım gurbetteyim nasıl olur bu işler bilmiyorum aşık olduğum biri var onu bağlamak istiyorum

 18. Selamun aleykum hocam benim yeğenim 17 yaşında cin musallatına uğradı kendi kendine konuşuyor tuvaletten çıkmıyor bilmediğimiz dillerde sayıklıyor geceleri yemek bile yemez oldu götürmediğimiz doktor kalmadı özelinden devletine her yere gittik çare bulamadık sizi önerdiler bu işi çözer dediler hocam yalvarırım bize bir randevu verin getirip gösterelim çocuğu ailesi perişan durumda dönüş bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir